Založ si blog

Všetko a dokopy nič

Nasledujúcu článok je zmesou sarkazmu, irónie, beznádeje, hnevu a ľahostajnosti. Je to tok myšlienok, ktoré ignorujte alebo kritizujte. Prípadne niečo medzi tým.

Chráňme si osobné údaje! Poďme a založme si Facebook alebo Instagram, na ktorých „postneme“ fotky, správy a citáty, ktoré vyjadrujú naše aktuálne rozpoloženie! Tsss… Veď to vôbec nie je dobrovoľné vypúšťanie informácií! Práca donášača ŠTB by dnes bola podstatne jednoduchšia.

Strachujeme sa, aby neboli zneužité naše osobné údaje. Čo tak nespoliehať sa na ostatných a strážiť si ich radšej sami?

Vo svete je mnoho ľudí, každý má iný charakter. Niekto nedokáže ublížiť ani najväčšiemu nepriateľovi, niekto podrazí aj vlastnú krv. Kto chce, nájde spôsob. Vždy sa nájde spôsob, ako prejsť okolo jamy a nespadnúť do nej. Najjednoduchšie je nahádzať do nej peniaze, ktorými si vydláždime peknú rovnú cestu. Najlepším riešením je však hodiť tam ľudí, peniaze sú príliš cenné.

Niekedy si vravím, aký je svet zlý a nespravodlivý. V takých momentoch sa zriekam mojich veľkodušných a naivných myšlienok o zmene, radšej začnem ignorovať. Zatvoriť oči pred pravdou je jednoduchšie ako ju prijať. Žiť v ilúzií istoty je lepšie ako žiť v neistote. Napriek tomu, že je to blud vymyslený niekým iným, je krajší ako realita.

Žijeme len jeden život, prečo ho premrhať a namáhať sa? Veď čo?! Robia to tak aj ostatní! Aj ja môžem… Radi sa porovnávame. Keď to neurobím ja, spraví to niekto iný. Lenže ten iný si vraví to isté.

Zbohom, Pravda

22.09.2018

Nič pre ľudí, ktorí čakajú výdatný obsah plný „trefného“ názoru na prehnitý svet, v ktorom ide všetko do p**e. Ktorí čakajú na chyby druhých, ktorí žijú len preto, aby riešili viac »

Pobozkať či vyfajčiť?

08.08.2018

Ak čítate tento článok kvôli značne nemravnému názvu, môj zámer bol splnený. Pred mnohými (dvomi) rokmi, som sa dozvedela o pojme „slam poetry“ a v poslednom čase na tento pojem narážam viac »

Alfa samci vs. feministky? !

10.07.2018

Berte niektoré veci s nadhľadom tak, ako som ich pri písaní brala ja. No dúfam, že nejakú podstatu v tomto texte zachytíte. Úprimne, už dlhšie som sa zaujímala o vzťah - muži verzus ženy. viac »

stormy daniels

Žalobu Stormy Daniels na prezidenta Trumpa zamietli

16.10.2018 06:42

Pornoherečka utrpela prvú porážku v právnych sporoch s americkým prezidentom.

Paul Allen

Spoluzakladateľ Microsoftu Paul Allen podľahol rakovine

16.10.2018 06:28

Allen bol aj nadšeným športovým fanúšikom.

kosice, dialnica

Nové diaľnice dostane šesť regiónov Slovenska

16.10.2018 06:00

V regiónoch pribudne 45 kilometrov nových diaľnic.

Petra Stano Maťašovská, RTVS

Petra Stano Maťašovská rezignovala

15.10.2018 22:51, aktualizované: 23:28

Šéfka rozhlasového spravodajstva RTVS bola autorkou interného dokumentu, ktorý pobúril opozíciu.

lucy

Všetko a dokopy nič... Jednoducho len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 27369x
Priemerná čítanosť článkov: 1095x

Autor blogu

Kategórie