Založ si blog

Všetko a dokopy nič

Nasledujúcu článok je zmesou sarkazmu, irónie, beznádeje, hnevu a ľahostajnosti. Je to tok myšlienok, ktoré ignorujte alebo kritizujte. Prípadne niečo medzi tým.

Chráňme si osobné údaje! Poďme a založme si Facebook alebo Instagram, na ktorých „postneme“ fotky, správy a citáty, ktoré vyjadrujú naše aktuálne rozpoloženie! Tsss… Veď to vôbec nie je dobrovoľné vypúšťanie informácií! Práca donášača ŠTB by dnes bola podstatne jednoduchšia.

Strachujeme sa, aby neboli zneužité naše osobné údaje. Čo tak nespoliehať sa na ostatných a strážiť si ich radšej sami?

Vo svete je mnoho ľudí, každý má iný charakter. Niekto nedokáže ublížiť ani najväčšiemu nepriateľovi, niekto podrazí aj vlastnú krv. Kto chce, nájde spôsob. Vždy sa nájde spôsob, ako prejsť okolo jamy a nespadnúť do nej. Najjednoduchšie je nahádzať do nej peniaze, ktorými si vydláždime peknú rovnú cestu. Najlepším riešením je však hodiť tam ľudí, peniaze sú príliš cenné.

Niekedy si vravím, aký je svet zlý a nespravodlivý. V takých momentoch sa zriekam mojich veľkodušných a naivných myšlienok o zmene, radšej začnem ignorovať. Zatvoriť oči pred pravdou je jednoduchšie ako ju prijať. Žiť v ilúzií istoty je lepšie ako žiť v neistote. Napriek tomu, že je to blud vymyslený niekým iným, je krajší ako realita.

Žijeme len jeden život, prečo ho premrhať a namáhať sa? Veď čo?! Robia to tak aj ostatní! Aj ja môžem… Radi sa porovnávame. Keď to neurobím ja, spraví to niekto iný. Lenže ten iný si vraví to isté.

Zbohom, Pravda

22.09.2018

Nič pre ľudí, ktorí čakajú výdatný obsah plný „trefného“ názoru na prehnitý svet, v ktorom ide všetko do p**e. Ktorí čakajú na chyby druhých, ktorí žijú len preto, aby riešili viac »

Pobozkať či vyfajčiť?

08.08.2018

Ak čítate tento článok kvôli značne nemravnému názvu, môj zámer bol splnený. Pred mnohými (dvomi) rokmi, som sa dozvedela o pojme „slam poetry“ a v poslednom čase na tento pojem narážam viac »

Alfa samci vs. feministky? !

10.07.2018

Berte niektoré veci s nadhľadom tak, ako som ich pri písaní brala ja. No dúfam, že nejakú podstatu v tomto texte zachytíte. Úprimne, už dlhšie som sa zaujímala o vzťah - muži verzus ženy. viac »

NRSR schôdza zasadnutie

Na zmrazenie poslaneckých platov nebola vôľa

11.12.2018 18:00

Nárast platov ústavných činiteľov bude štátny rozpočet stáť zhruba 3 milióny eur.

SÚDY: Kauza vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice

Alena, obvinená z objednania Kuciakovej vraždy, požiadala o prepustenie z väzby

11.12.2018 17:48

Novinára a jeho snúbenicu zavraždili 21. februára v ich dome vo Veľkej Mači výstrelmi z pištole kalibru 9 mm.

noviny, denníky, Pravda

Vydavatelia sú znepokojení snahou opätovne zaviesť právo na odpoveď

11.12.2018 17:11

Asociácia vydavateľov tlače (AVT) so znepokojením vníma vyhlásenia Roberta Fica, v ktorých žiada opätovné zavedenie práva na odpoveď do tlačovej legislatívy.

farmári

Nespokojní farmári sa chystajú na traktoroch opäť vyraziť do ulíc

11.12.2018 17:07

Farmári vyhlasujú štrajkovú pohotovosť, tvrdia, že situácia v poľnohospodárstve sa nezmenila. Pridávajú sa aj lesníci a poľovníci.

lucy

Všetko a dokopy nič... Jednoducho len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 28861x
Priemerná čítanosť článkov: 1154x

Autor blogu

Kategórie